معرفی دستگاه کپی

دستگاه کپی استوک چه مشخصاتی دارد

دستگاه کپی استوک
 • در اغلب کشورهای اروپایی و همچنین آمریکا، شرکت های سازنده دستگاه کپی شرایطی محیا می کنند که دستگاه های کارکرده و تاریخ گذشته را با دستگاه های کپی آکبند جایگزین می کنند. مهم ترین علت خرید دستگاه کپی استوک تفاوت قیمت آن با آکبند است. گاهی این تفاوت تا 1/5 نیز می رسد.
  معمولا دستگاه کپی استوک نیاز به تعمیر زیادی ندارد و عمر قطعات آن کاملا رعایت شده است. به این معنی که یونیت ایمیج و فیوزینگ و … تعویض می شوند و قطعات یونیت ها شامل درام، بلید، پرس و … تعویض نمی شوند. این مهم ترین و کلیدی ترین فرق دستگاه ایران کار و استوک می باشد. حالا از کجا بفهمیم دستگاه کپی استوک است؟دستگاه کپی استوک
  1. معمولا کونتور دستگاه کپی استوک پایین آورده می شود و ملاک درستی برای خرید نیست. بهترین راه برای تشخیص مشخصات ظاهری و عمر قطعات می باشد.
  2. اولین و مهم ترین موضوع فیوزینگ و درام هاست. برای تشخیص استوک بودن فیوزینگ کافیست بدانیم رنگ بلت فابریک در دستگاه کونیکا و رنگ هاترول و پرس در دستگاه های زیراکس و ریکو چگونه است. دومین مطلب مهم پلمپ بودن ایمیج ها و رنگ درام هاست. که تشخیص فابریک بودن هیتر و درام ها نیاز به تجربه دارد.
  3. مهم ترین عامل برای خرید دستگاه استوک نحوه ی بازسازی دستگاه و قطعات به کار رفته در بازسازی است. که این مورد با گارانتی فروش و مطمئن بودن از فروشنده حاصل می شود.

  امتیاز شما

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *