معرفی دستگاه کپی

زیراکس یا کونیکا؟

تفاوت دستگاه کپی کونیکا و زیراکس ساها پرینت
 • تفاوت دستگاه کپی زیراکس و کونیکا

  دستگاه های کپی زیراکس ساخت کشور آمریکاست و شرکت سازنده دستگاه کپی کونیکا ژاپنی می باشد. حال این سوال پیش می آید برای خرید و شروع به کار، خرید کدام برند دستگاه کپی بهتر است. در این مطلب سعی به راهنمایی شما و کمک به انتخاب بهتر شما هموطنان عزیز داریم.

  اولین مطلبی که باید به آن اشاره کرد این است که هیچ برندی از دستگاه کپی بد نیست یا به عبارتی هر شرکت برای فروش بیشتر و سود دهی بالاتر به دنبال کیفیت بالاتر است. و تمایز آن ها بستگی به کیفیت و قیمت قطعات مصرفی و مهم تر از همه تونر و میزان عمر مفید دستگاه دارد. ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که دستگاه زیراکس در کشور آمریکا و کشورهایی که زیراکس در آنها نمایندگی دارد به صورت کنتری یا به عبارتی تعداد برگه کارکرد استفاده می شود. به این صورت که دستگاه و قطعات و تونر دستگاه زیراکس به عهده شرکت می باشد.

  دستگاه زیراکس

  اما این موضوع درباره ی دستگاه کپی کونیکا کاملاٌ متفاوت است و شرکت کونیکا در هر کشور و حتی آمریکا به فروش می رسد و تمامی هزینه های خرید قطعات و تونر بر عهده خریدار و مصرف کننده می باشد. به همین علت کونیکا در بازار جهانی دستگاهی به صرفه تر و اقتصادی تری می باشد و این نکته را باید در نظر گرفت که شرکت زیراکس در ایران نماینمدگی ندارد، پس حتما باید دستگاه زیراکس را خرید، که توجیهی از نظر قطعات و تونر نسبت به کونیکا ندارد.

  کلا برند کونیکا مینولتا مخصوصاٌ سری 2 یا همان دستگاه کونیکا 452، 552، 652 قطعات مصرفی ارزان و تونر ارزان دارند. توجیه ما به شما علاوه بر تمامی موارد ذکر شده بررسی چاپخانه ها و انتشارات و دفاتر فنی و کلاٌ مراکزی است که هزینه مواد مصرفی، تونر دستگاه کپی برای آنها مهم است.

  دستگاه کپی کونیکا ساها پرینت

  امتیاز شما

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *